טיולונים ועגלות הזול בארץ
טיולונים ועגלות בזול

טיולונים ועגלות הזול בישראל-התינוק כבר גדל והוא מסתקרן יותר ויותר מהעולם המופלא אשר סובב אותו. הוא מציץ מבעד לעגלת השכיבה טיולונים ועגלות הזול בארץ , צמא ברוב עניין לעוד פיסת מידע מהעולם אשר הגיעה אליו :  נפעם מקפיצותיה של השכנה  שעל המדרכה ליד, מנסה לעקוב אחר רוכב האופניים ושולח ידיים לתפוס את הגשם היורד . כנראה שהגיע הזמן לרכוש טיולונים ועגלות בזול, או עגלת ספורט, או כמו שאנו מכירים – טיולון.
מדוע לרכוש טיולונים ועגלות הזול בישראל 
ככל שהתינוק קטן יותר הוא עדין יותר וזקוק בעיקר למקום נוח ובטוח לישון בו ולשכב וכמובן להרגיש בטוח  עליו. בשלב זה, מגיל לידה ועד גיל שישה חודשים, התינוק זקוק לטיולונים ועגלות בזול  מסיבית ובטוחה, עגלת שכיבה (או אמבטיה) איתה יוכלו הוריו להתנייד כשהם יוצאים עם התינוק אל הפארק או הרחוב. אולם החל מגיל שישה- שבעה חודשים, כשהתינוק מתחיל לגלות עניין בסובב אותו בצורה גדולה יותר , וכאשר גופו כבר חזק מספיק בשביל לתמוך בראשו ובחגורת הכתפיים, ניתן להעבירו לטיולונים ועגלות הזול ביותר 
יתרונות הטיולונים ועגלות הזול בארץ
טיולונים הם בעצם עגלת תינוק המותאמת לתינוקות אשר בוגרים יותר, בערך מגילאי חצי שנה ועד גיל שלוש. ישנם טיולונים ועגלות המתאימים כבר מגיל לידה. כמו כן קיימות היום סוגים שונים של עגלות מודולריות הכוללות גלגלים עליהם מתלבשת אמבטיית שכיבה, טיולון וסל קל. מהם היתרונות ברכישת טיולונים ועגלות הזול בישראל
הטיולון מותאם לתינוק בוגר, המגלה עניין וסקרנות בעולם שסביבו. לכן, בעגלות טיולון יש אפשרות לכמה מצבי ישיבה ושכיבה: שכיבה לתינוקות שעדיין לא יושבים מספיק יציב וכאשר התינוק ישן, ומצב ישיבה לתינוקות יושבים. התינוק יכול לראות את העולם ממקום מושבו על הטיולון, גם במצב של שכיבה.
טיולונים הם בדרך כלל קלים יותר ופחות מסיביים ובכך מקלים את ההתניידות עם התינוק מחוץ לבית ברחוב בפארק או סתם בגינה. בנוסף, טיולונים ועגלות הזול ביותר לרוב מתקפלים ונפתחים בצורה פשוטה וקלה יחסית, לא תופסים מקום רב בבית ובבגאז' של הרכב ובכך הופכים עדיפים יותר על הורים צעירים אשר תינוקם כבר גדל.
טיולונים ועגלות הזול בארץ בדרך כלל הם בעלי מחירים סבירים, גם היקרים והיוקרתיים ביותר שבהם. לכן הורים רבים מעדיפים למשל לשכור או לשאול עגלת שכיבה אשר משרתת אותם רק לחודשים ספורים בלבד, ולהשקיע את הכסף בטיולון קטן, איכותי ונוח שישרת אותם לאורך זמן רב יותר-טיולונים ועגלות בזול.

טיולונים ועגלות הזול בארץ
טיולונים ועגלות הזול בארץ
טיולונים ועגלות הזול בארץ
טיולונים ועגלות הזול בארץ
טיולונים ועגלות הזול בארץ